Schoolteam

Hieronder de teamleden van de Don Boscoschool.

Rita van 't Westende

Directrice

Aanwezig op maandag t/m donderdag en een aantal vrijdagen.

rwestende@prisma-scholen.nl

Annemiek Maas

Intern begeleider

Aanwezig op maandag, woensdag en vrijdagmorgen.

amaas@prisma-scholen.nl

Rosita Voet

Leerkracht groep 1/2

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdagmiddag.

rositavoet@prisma-scholen.nl

Amy Besuijen

Leerkracht groep 1/2

Aanwezig op woensdag, donderdagmorgen en vrijdag.

abesuijen@prisma-scholen.nl

Gerdien van der Wal

Leerkracht groep 2

Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag.

gvanderwal@prisma-scholen.nl

Marion Oom

Leerkracht groep 2

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag.

moom@prisma-scholen.nl

Marieke Sapulete

Leerkracht groep 3

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag.

msapulete@prisma-scholen.nl

Annita Heijstek

Leerkracht groep 3 en groep 4

Aanwezig op maandag t/m donderdag.

aheijstek@prisma-scholen.nl

Anouk Moison

Leerkracht groep 4

Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag.

amoison@prisma-scholen.nl

Margie van Vredegem

Leerkracht groep 5

Aanwezig op maandag t/m vrijdag.

mvanvredegem@prisma-scholen.nl

Lydia Koeman

Leerkracht groep 6

Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag.

lkoeman@prisma-scholen.nl

Jurgen Sinac

Leerkracht groep 6 en groep 8

Aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag.

jsinac@prisma-scholen.nl

Sylvia Timmermans

Leerkracht groep 7 en groep 8

Aanwezig op maandag t/m donderdag en vrijdagmorgen.

stimmermans@prisma-scholen.nl

Caroline Boonman

Leerkracht groep 8

Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag.

cboonman@prisma-scholen.nl

Arno van den Boom

Onderwijsassistent

Aanwezig op dinsdag en donderdag.

avandenboom@prisma-scholen.nl

Saskia Schoon

Onderwijsassistent

Aanwezig op maandagmorgen, dinsdagmorgen, woensdagmorgen, donderdagmorgen en vrijdagmorgen.

sschoon@prisma-scholen.nl

Dieudonné Sisi

Onderwijsassistent

Aanwezig op maandag en woensdag.

dsisi@prisma-scholen.nl