Schoolteam

Hieronder de teamleden van de Don Boscoschool.

Tom Roovers

Tom Roovers

Directeur

troovers@prisma-scholen.nl

Marion Oom

Marion Oom

Leerkracht groep 1

moom@prisma-scholen.nl

Marieke Sapulete

Marieke Sapulete

Leerkracht groep 3

msapulete@prisma-scholen.nl

Laura Elmendorp

Laura Elmendorp

Leerkracht groep 5

lelmendorp@prisma-scholen.nl

Sylvia Timmermans

Sylvia Timmermans

Leerkracht groep 7

stimmermans@prisma-scholen.nl

Arno van den Boom

Arno van den Boom

Leerkrachtondersteuner

avandenboom@prisma-scholen.nl

Annemiek Maas

Annemiek Maas

Intern Begeleider en leerkracht groep 7

amaas@prisma-scholen.nl

Estella Strooband

Estella Strooband

Leerkracht groep 2

estrooband@prisma-scholen.nl

Anouk Mulder

Anouk Mulder

Leerkracht groep 4

amulder@prisma-scholen.nl

Jurgen Sinac

Jurgen Sinac

Leerkracht groep 6 en groep 8

jsinac@prisma-scholen.nl

Caroline Boonman

Caroline Boonman

Leerkracht groep 8

cboonman@prisma-scholen.nl

Dieudonné Sisi

Dieudonné Sisi

Onderwijsassistent

dsisi@prisma-scholen.nl

Rosita Voet

Rosita Voet

Leerkracht groep 1

rositavoet@prisma-scholen.nl

Emily Martens

Emily Martens

Leerkracht groep 2 en groep 3

emartens@prisma-scholen.nl

Margie van Vredegem

Margie van Vredegem

Leerkracht groep 4

mvanvredegem@prisma-scholen.nl

Lydia Koeman

Lydia Koeman

Leerkracht groep 6

lkoeman@prisma-scholen.nl

Annita Heijstek

Annita Heijstek

Leerkrachtondersteuner

aheijstek@prisma-scholen.nl

Saskia Schoon

Saskia Schoon

Onderwijsassistent

sschoon@prisma-scholen.nl