Schoolteam

Hieronder de teamleden van de Don Boscoschool.

Rita van 't Westende

Directrice

rwestende@prisma-scholen.nl

Annemiek Maas

Intern begeleider

amaas@prisma-scholen.nl

Rosita Voet

Leerkracht instroomgroep en groep 1

rositavoet@prisma-scholen.nl

Gerdien van der Wal

Leerkracht groep 1

gvanderwal@prisma-scholen.nl

Marion Oom

Leerkracht groep 1/2

moom@prisma-scholen.nl

Amy Besuijen

Leerkracht groep 1/2

abesuijen@prisma-scholen.nl

Anouk Moison

Leerkracht groep 3

amoison@prisma-scholen.nl

Annita Heijstek

Leerkracht groep 3 en groep 4

aheijstek@prisma-scholen.nl

Marieke Sapulete

Leerkracht groep 4

msapulete@prisma-scholen.nl

Margie van Vredegem

Leerkracht groep 5

mvanvredegem@prisma-scholen.nl

Sylvia Timmermans

Leerkracht groep 6/7

stimmermans@prisma-scholen.nl

Lydia Koeman

Leerkracht groep 7

lkoeman@prisma-scholen.nl

Jurgen Sinac

Leerkracht groep 7 en groep 8

jsinac@prisma-scholen.nl

Caroline Boonman

Leerkracht groep 8

cboonman@prisma-scholen.nl

Arno van den Boom

Onderwijsassistent

avandenboom@prisma-scholen.nl

Saskia Schoon

Onderwijsassistent

sschoon@prisma-scholen.nl