Schoolteam

Hieronder de teamleden van de Don Boscoschool.

Rita van 't Westende

Rita van 't Westende

Directrice

Aanwezig op maandag t/m donderdag en een aantal vrijdagen. rwestende@prisma-scholen.nl

Amy Besuijen

Amy Besuijen

Leerkracht groep 1

Aanwezig op woensdag, donderdagmorgen en vrijdag abesuijen@prisma-scholen.nl

Marion Oom

Marion Oom

Leerkracht groep 2

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag. moom@prisma-scholen.nl

Anouk Moison

Anouk Moison

Leerkracht groep 4

Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag. amoison@prisma-scholen.nl

Jurgen Sinac

Jurgen Sinac

Leerkracht groep 6 en 8

Aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag. jsinac@prisma-scholen.nl

Arno van den Boom

Arno van den Boom

Onderwijsassistent

Aanwezig op dinsdag en donderdag. avandenboom@prisma-scholen.nl

Michelle van der Gun

Michelle van der Gun

Onderwijsassistent

Aanwezig op maandag t/m donderdag. mvandergun@prisma-scholen.nl

Annemiek Maas

Annemiek Maas

Intern Begeleider

Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdagmorgen. amaas@prisma-scholen.nl

Estella Strooband

Estella Strooband

Leerkracht groep 1

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag estrooband@prisma-scholen.nl

Marieke Sapulete

Marieke Sapulete

Leerkracht groep 3

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag. msapulete@prisma-scholen.nl

Margie van Vredegem

Margie van Vredegem

Leerkracht groep 4

Aanwezig op maandag t/m vrijdag. mvanvredegem@prisma-scholen.nl

Sylvia Timmermans

Sylvia Timmermans

Leerkracht groep 7

Aanwezig op maandag t/m donderdag en vrijdagmorgen. stimmermans@prisma-scholen.nl

Saskia Schoon

Saskia Schoon

Onderwijsassistent

Aanwezig op maandagmorgen t/m vrijdagmorgen. sschoon@prisma-scholen.nl

Rosita Voet

Rosita Voet

Leerkracht groep 1

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdagmiddag. rositavoet@prisma-scholen.nl

Gerdien van der Wal

Gerdien van der Wal

Leerkracht groep 2

Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag. gvanderwal@prisma-scholen.nl

Annita Heijstek

Annita Heijstek

Leerkracht groep 3 en 4

Aanwezig op maandag t/m donderdag. aheijstek@prisma-scholen.nl

Lydia Koeman

Lydia Koeman

Leerkracht groep 6

Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag. lkoeman@prisma-scholen.nl

Caroline Boonman

Caroline Boonman

Leerkracht groep 8

Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag. cboonman@prisma-scholen.nl

Dieudonné Sisi

Dieudonné Sisi

Onderwijsassistent

Aanwezig op maandag en woensdag. dsisi@prisma-scholen.nl